Świąteczna edycja warsztatów Drewno, Łyko i Kolory!

Do Świąt niby daleko, ale dobrze je zacząć planować jak najwcześniej… Zmysły w Lesie nie pozostają w tyle. Już dziś przedstawiamy specjalną, przedświąteczną edycję warsztatów Drewno, Łyko i Kolory – skrojoną specjalnie pod ozdoby choinkowe!

W czasie 90-minutowej lekcji warsztatowej uczestnicy wykonają z surowego materiału osikowego ozdobne zawieszki na choinkę w różnych kształtach – kolorowej łezki, pojemniczka na cukierki lub przykuwających uwagę połączonych kółek różnej wielkości:

 

Oprócz namacalnego efektu w postaci gotowego prezentu na Gwiazdkę lub towaru na kiermasz świąteczny, zajęcia pozwalają na przełamanie stereotypu związanego z drewnem – które często kojarzy się nam głównie z czymś twardym, co łatwiej złamać niż wygiąć, czy też skłonić do przyjęcia konkretnego kształtu. Prowadząca dostarcza specjalnie przygotowany materiał, na którym uczestnicy próbują swoich sił. Szybko okazuje się, że nie jest to wcale takie trudne, a po sukcesie z pierwszym przedmiotem ma się ochotę natychmiast zrobić kolejny…

Warsztat składa się z następujących części:

  • wprowadzenie o drewnie,
  • rozdanie materiałów,
  • uczenie i przykład modelowania drewna,
  • samodzielne wytwarzanie ozdoby z drewna przez uczestników.

Po wcześniejszym uzgodnieniu, po warsztacie możliwe jest nabycie gotowych, nieco bardziej skomplikowanych ozdób z drewna.

Promocyjna cena zajęć:

  • 8 zł od osoby dla grup powyżej 20 osób,
  • 10 zł od osoby dla grup między 15 a 19 osób.

Skontaktuj się z nami i zapisz się już teraz! Dla wielu grup w tym samym dniu i miejscu oferujemy zniżki 😉