Urodziny w lesie

Przyrodnicza alternatywa do imprez urodzinowych w McDonaldzie i klasycznej animacji. Zabierz swoje dziecko i jego gości do lasu, gdzie będą mogły się wyszaleć podczas naszych leśnych zabaw.

Urodziny w Lesie to wydarzenie zorientowane na zabawę na łonie przyrody. Goście wezmą udział w grze terenowej oraz kilku zabawach integracyjno-ruchowych i będą biegać, skakać, szukać ukrytych przedmiotów i odkrywać tajemnice. Szczegóły programu dobieramy indywidualnie, w zależności m.in. od wieku, płci, liczby i upodobań dzieci.

Nawet jeśli początkowo nie wszyscy goście się znali, grupa zakończy zabawę jako zgrana paczka – zaczynamy wówczas od zabaw „na przełamanie lodów”. Jubilat zostanie oczywiście potraktowany szczególnie – na końcu spaceru otrzyma pamiątkowy upominek, a wcześniej decydujący głos i możliwość rozstrzygania sporów 😉

Gwarantujemy, że dzieci będą się doskonale bawić na świeżym powietrzu, przy okazji nawiązując nierozerwalną więź z przyrodą. Sprawdź nas – jedyne, czym ryzykujesz, to że goście Twojego dziecka wrócą do domów ze słowami „Mamo, ja też chcę urodziny w lesie!” 🙂

Sprawdź też nasze Leśne Przygody – one również nadają się doskonale na urodziny!

Wiek: Od 6 do 14 lat; im bardziej grupa spójna wiekowo, tym lepiej.
Czas trwania: Od 2 do 3 godziny, zależnie od formuły zajęć.
Wielkość grupy: Od 8 do 15 dzieci (dla mniejszych grup cena jak za 8 dzieci).
Terminy: Ustalane indywidualnie.

Rozpocznij organizowanie najlepszych urodzin swojego dziecka od wiadomości na Facebooku lub maila na adres dorota@zmyslywlesie.pl!

Nie przegap nowości w ofercie urodzinowej! Zapisz się na nasz newsletter i obserwuj nas na Facebooku!