Oferta dla Dzieci

Las to fantastyczne miejsce do spędzenia dzieciństwa. W końcu kto z nas nie wspomina z radością wspinania się na drzewa, budowy szałasów z patyków albo bazy w krzakach?

Dla wielu dzisiejszych dzieci las jest miejscem nieodkrytym, tajemniczym. Na zajęciach wykorzystujemy tę atmosferę tajemniczości, pokazując, że leśna przestrzeń doskonale nadaje się do zabawy. Dzieci mogą ją eksplorować i fascynować się nią taką, jaką jest, albo użyć wyobraźni i z pomocą wciągającej fabuły przeobrazić się w archeologa, alchemika lub leśnego czarodzieja. Emocje, nieoczekiwane odkrycia i zwroty akcji, jakie dziecko przeżyje w lesie, sprawią, że będzie długo opowiadać o swoich przygodach.

Zainteresowani? Dołączcie do otwartego wydarzenia, zbierzcie grupę kolegów albo zorganizujcie urodziny w lesie. Jednak jeśli dziecko nie jest przekonane do tego pomysłu – nic na siłę. Być może trzeba jeszcze trochę poczekać, aż będzie gotowe wyjść ze strefy komfortu i zanurzyć się w zielonej przestrzeni. Jeśli zaś pragnie stać się gościem wśród drzew i jest gotowe złapać leśnego bakcyla, chętnie mu w tym pomożemy 😉

Propozycje dla Twojego dziecka:

Urodziny w lesie

Masz dość urodzin w Kulkowie czy McDonaldzie? Odkryj przed dzieckiem zupełnie nowy rodzaj frajdy. Oprócz samej zabawy możemy zorganizować dla Was poczęstunek z efektownym i przepysznym tortem – z dowozem do lasu!

Legendy Lasu

Fabuła – to słowo-klucz w Legendach Lasu. Na trzy godziny zmieniamy las w magiczny świat wyobraźni, po czym wysyłamy tam dzieci, aby stały się jego bohaterami. Dołącz do otwartego wydarzenia albo zbierz grupę i zamów wybrany scenariusz!

Nie przegap nowości w ofercieobserwuj nas na Facebooku!