Oferta dla Kobiet

Las jest fascynującym miejscem. Pozwala odrzucić trudy, z którymi zmagasz się na co dzień i o których wiesz tylko Ty. Wycisza, wywołuje emocje i sprzyja tworzeniu nowych relacji. Zapraszam Cię do zgłębienia jego mocy w kobiecym gronie.

Jeśli Twoje życie pędzi, chętnie zatrzymam Cię w tym pędzie i zaproszę do lasu, który jest moim światem od wielu lat. Pokażę Ci go takim, jakiego widzę go ja, ale też pozwolę odkryć go po swojemu. Twój otwarty umysł będzie chłonął nowe doświadczenia, a pomogą mu w tym wszystkie zmysły i towarzystwo innych, wyjątkowych kobiet. Dzięku temu będziesz mogła „trenować swoją uważność i skupić się na naturze, oderwać od codzienności, złapać oddech, a także dystans do wielu spraw…”

Wyjście ze mną do lasu może wymagać od Ciebie wyjścia ze strefy komfortu. Jeśli natura to nie Twój świat i wiesz, że nie będziesz się dobrze czuła w lesie z zamkniętymi oczami – może to jeszcze nie tem moment. Jednak jeśli przytłacza Cię rzeczywistość i jesteś gotowa na nowe doświadczenia – zapraszam Cię, abyś dała się zaskoczyć.

Propozycje dla Ciebie:

Leśne SPA

Zapraszam Cię do miejsca, w którym czas płynie wolniej, każdy oddech napełnia nową energią, a siły witalne wracają od samego patrzenia. Osiągnij przyrodniczy reset i opusć Leśne SPA zregenerowana, wypoczęta i pełna energii.

Nie przegap nowości w ofercieobserwuj nas na Facebooku!