Oferta dla Rodzin

Jeśli jesteście aktywną rodziną, która chce pogłębić (a może dopiero nawiązać?) głęboką więź z przyrodą i lasem – dobrze trafiliście. Na zajęciach i wydarzeniach dla rodzin rozwiniecie ją z pomocą wszystkich zmysłów.

Na naszych zajęciach relacja z naturą zawsze jest na pierwszym miejscu. Podczas leśnych spotkań znajdziemy czas na ciekawostki, obalanie leśnych mitów, odpowiadanie na najdziwniejsze pytania, ale przede wszystkim na dokonywanie osobistych odkryć. Dzięki temu nasze przeżycia będą emocjonujące, pozwolimy sobie na zachwyt i zauroczenie lasem – a wtedy damy sobie szansę na trwałą, zieloną więź.

Nie musicie być zaznajomieni z lasem, żeby zacząć – wystarczy, że tego chcecie. Na zajęciach otrzymacie narzędzia, które pozwolą Wam kontynuować przygodę z naturą we własnym zakresie. Jednak nic na siłę: jeśli potrzebujecie zmusić siebie albo dzieci do kontaktu z przyrodą – to być może jeszcze nie jest ten moment. Za to jeśli czujecie, że będziecie odkrywać ją z przyjemnością – zapraszamy!

Propozycje dla Was:

Leśny Przewodnik

Propozycja dla jednej rodziny z dziećmi, która chce las przeżyć głębiej. W ciągu półtorej godziny pokażę Wam, jak ten las czytać, aby odkrywał przed nami kolejne karty.

Spacer rodzinny

Sposób na wspólne odkrywanie lasu w większej grupie rodziców i dzieci pod opieką przyrodnika. Poznajemy nowe, interesujące miejsca w aktywny i przyjemny sposób, angażujący całe rodziny.

Nie przegap nowości w ofercieobserwuj nas na Facebooku!