Spacer rodzinny

Zabierz swoją rodzinę na jedyny w swoim rodzaju tematyczny spacer po lesie z przyrodnikiem. Przewidujemy atrakcje dla najmłodszych, a dla nieco starszych – leśne ciekawostki!

Spacer całą rodziną to lekki i przyjemny sposób na weekendowy poranek. Dzięki przebywaniu w lesie możemy zostawić stres za sobą i odpocząć od trudów codzienności. Przy okazji dowiemy się czegoś nowego o przyrodzie: każdy spacer ma swój motyw przewodni, np. „W poszukiwaniu zaginionej wiosny” czy „Tyle stworzeń w jednym lesie”. Prowadząca zadba o odpowiednią dawkę ciekawostek podaną w lekkiej i przystępnej formie.

W tym czasie nasze pociechy będą brały udział w 4-5 zabawach ruchowo-edukacyjnych luźno związanych z tematem spaceru. Lupy, ssawki i inne rekwizyty pójdą w ruch, a dodatkowo pod koniec spotkania każde dziecko otrzyma upominek! Gwarantujemy, że wszystkie wrócą do domu zachwycone 🙂

Wiek: Bez ograniczeń – cała rodzina może wziąć udział. Zabawy optymalizujemy pod wiek 6-10 lat, co nie znaczy, że inne dzieci zostawiamy same sobie 🙂
Czas trwania: Od 2 do 2,5 godziny.
Wielkość grupy: Minimum 15, maksimum 25 osób.
Terminy: 1-2 weekendy w miesiącu, od marca do października. Startujemy około godz. 11:00. Na życzenie zorganizowanej grupy możemy stworzyć dodatkowy termin, również w tygodniu.

Na każdy spacer obowiązują zapisy przez wiadomość na Facebooku lub mailowo pod adresem dorota@zmyslywlesie.pl.

Nie przegap żadnego wydarzenia! Zapisz się na nasz newsletter i obserwuj nas na Facebooku!